نیازمندی های رایگان بازاره

سیاست حفظ حریم شخصی

این صفحه شما را با سیاست های شرکت در رابطه با حفظ حریم شخصی کاربران شامل جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی، کوکی ها، امنیت، موارد عمومی و تغییرات آشنا می کند. ما از اطلاعات شخصی شما فقط برای ارائه بهتر خدمات، ارتباطات و بهبود سایت استفاده می کنیم. با استفاده از سایت و هرگونه برنامه مرتبط با بازاره، شما با جمع آوری و استفاده از اطلاعات در مطابقت با این سیاست موافقت می کنید.

اطلاعاتی که در بازاره جمع آوری می کنیم

به منظور بهبود، تجزیه و تحلیل، پایش وبسایت – خدمات – برنامه ها – اپلیکیشن ها و ابزارهای دیگر بازاره، ما اطلاعاتی را که مرورگر شما با هر بار بازدید از سایت ما ذخیره می کند، جمع آوری می کنیم. این اطلاعات ممکن است شامل اطلاعاتی نظیر آدرس IP (اینترنت) کامپیوتر شما، نوع مرورگر، نسخه مرورگر، صفحات سایت ما که بازدید می کنید، زمان و تاریخ بازدید شما، دفعات بازدید، زمان صرف شده در آن صفحات و سایر موارد آمار، خدمات شخص ثالث مانند Google Analytics اطلاعاتی و بسیاری اطلاعات فنی دیگر تنها به منظور بهبود خدمات استفاده خواهند شد و ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت.

کوکی ها

مانند بسیاری از سایت ها، ما از "کوکی ها" برای جمع آوری اطلاعات و بهبود تجربه کابری استفاده می کنیم. شما می توانید در تنظیمات مرورگر خود اجازه ارسال کوکی ها را لغو کرده و یا نشان دادن زمان ارسال کوکی را فعال کنید. با این حال، اگر شما کوکی ها را قبول نکنید، ممکن است قادر به استفاده از برخی از بخش های سایت ما نباشید.

امنیت

امنیت اطلاعات کاربران، چه از منظر اخلاقی و عرف، و چه از منظر تجاری برای ما بسیار اهمیت دارد. بنابراین تمام تلاش ما در بازاره حفظ این اطلاعات با استفاده از تمامی امکانات، ابزار، منابع و زیرساخت های فیزیکی و نرم افزاری است. اما با توجه به اینکه از یک سو هیچ روش انتقالی از طریق اینترنت و یا روش ذخیره سازی الکترونیکی صد در صد امن نیست، و از سوی دیگر امکان نفوذ و حملات مخرب به سیستم جهت دسترسی به اطلاعات توسط بدافزارها همواره وجود دارد ما نمی توانیم امنیت مطلق را تضمین کنیم.

افشاء اطلاعات

در راستای انطباق با قوانین جرایم رایانه‌ای ما اطلاعات کاربران را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت می نماییم و به هیچ‌عنوان (جز به حکم قانون و مراجع قضایی ذیصلاح) این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر بدون اطلاع به کاربران، قرار نمی دهیم. کاربران در هر زمان مختار به حذف اطلاعاتی هستند که در پروسه ثبت نام به ما ارايه نموده اند.

عمومی

جهت امنیت بیشتر کاربران، ما به آنان توصیه می کنیم در به اشتراک گذاشتن تصاویر در وبسایت باید از قرار دادن تصاویری که حاوی داده‌هایی درباره‌ی موقعیت مکانی مشخص (EXIF GPS) هستند، خودداری کنند، زیرا بازدیدکنندگان دیگر می‌توانند داده‌های موقعیت مکانی تصاویر را از وبسایت دریافت و استخراج کنند.

همچنین از کاربران درخواست داریم حتما موارد امنیتی را رعایت نموده و ضمن حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری خود، برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نکنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. همچنین توصیه می شود هر زمان قصد دارند در جایی ثبت‌نام کنند، یا اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند، به آدرس وب‌سایت توجه کنند تا اطلاعات خود را در اختیار سایت بدلی قرار ندهند، زیرا بازاره هیچ گونه مسئولیتی در قبال موارد ذکر شده و نیز لینک‌های خارج از وبسایت یا برنامه های مرتبط ندارد.

از آنجاییکه بازاره صرفا اقدام به درج آگهی هایی می کند که در حدود قانون بوده و توسط اشخاص ثالث تهییه و تنظیم شده اند، هیچ یک از عوامل، کارکنان، مدیران، شرکا، همکاران و رییس و اعضای هییت مدیره هیچگونه مسئولیتی (عرفا، شرعا و قانونا) در قبال محتوا، نوع معامله، پیشینه آگهی دهندگان و قانونی بودن مورد آگهی و موارد نظیر را نداشته، و مسئولیت بروز هرگونه عواقب احتمالی به عهده کاربران است.

ما همواره در حال پایش و بهبود سیاست های حفظ حریم شخصی برای کسب رضایت کاربرانمان هستیم، ولی چنانچه هر بند یا بخش بخصوصی از این توافقنامه به هر دلیل برابر قانون نامعتبر یا غیر قابل اجرا باشد، ضمن بررسی مجدد آنها، تاکید می نماییم باقی شروط همچنان به قوت خود باقی است.

تغییرات

ما حق خود را برای به روز رسانی و یا تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی در هر زمان محفوظ می داریم، و هر گونه تغییر از زمان انتشار بلافاصله لازم الاجراست. لذا کاربران عزیز باید به صورت دوره ای سیاست حفظ حریم خصوصی را بررسی کنند. استفاده مداوم کاربران از خدمات ما به منزله تایید تغییرات و رضایت برای پیروی از این سیاست ها است.