نیازمندی های رایگان بازاره

درباره بازاره

بازاره چیست؟

بازاره یک بازار مجازی بزرگ است که در آن کاربران می توانند با ثبت آگهی خود، یا جستجو در بین آگهی های ثبت شده، نیازمندیهایی از قبیل خرید و فروش کالا های نو و دست دوم و همچنین خدمات گوناگون را تامین کنند. در این نرم افزار امکان هیچ گونه خرید و فروش مستقیم و تراکنش مالی بین کاربران وجود ندارد.

شیوه استفاده از خدمات بازاره

چنانچه به دنبال کالا و یا خدمات بخصوصی می گردید، می توانید با رجوع به دسته بندی های گوناگون که در بالای صفحه قابل مشاهده است، به جستجوی آن بپردازید. به عنوان مثال، برای یافتن یک ملک اجاره ای کافیست به دسته بندی املاک / اجاره خانه و آپارتمان رفته و با کمک ابزارهای دیگر جستجوی خود را برای یافتن نتیجه دقیق تر، به بخش جغرافیایی مورد نظر، کاربری ملک، سن بنا و غیره، محدود کنید. همچنین با وارد کردن کلمات کلیدی در نوار جستجو، به سرعت قادر به یافتن موارد موجود در سایت خواهید بود.
هر کدام از آگهی ها را که مناسب دانستید می توانید با کلیک بر روی ستاره کنار آن، مورد را نشانه گذاری کنید تا در هر زمان قادر به مقایسه یا بررسی مجدد باشید. گام بعدی تماس با آگهی دهندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر و کم و کیف مورد آگهی، و نیز توافق اولیه در مورد شرایط و قیمت معامله است.
توصیه موکد بازاره اینست که فقط و فقط امور نهایی معامله را به صورت حضوری انجام دهید، از واریز هر مبلغی پیش از انجام معامله و از راه دور خودداری نموده، و تنها پس از اطمینان از همه جوانب نسبت به بستن معامله اقدام نمایید. بدیهی است که بازاره تنها یک مرجع نیازمندی ها می باشد که امکان ارتباط بی واسطه طرفین معامله به یک را فراهم می کند. از این رو هیچ گون انتقال پول از سایت ما صورت نگرفته، و ما در هیچ معامله ای ذینفع نیستیم و مسئولیتی بابت هر گونه تخلف احتمالی متوجه بازاره نخواهد بود.

تمامی حقوق محفوظ است.